Telefon

Czy Telefon do Wielkiej Brytanii wymaga dodatkowych opłat?

Krajowy operator może nałożyć dodatkowe opłaty za połączenie międzynarodowe z Wielkiej Brytanii / Polski do Twojego kraju. Sprawdź cennik u operatora przed zakupem "Telefonu od Mikołaja". Opłaty zasądzone przez krajowego operatora nie stanowią ceny zakupu produktu i nie mogą być podstawą roszczeń o zwrot z tytułu usługi "Telefon od Mikołaja" będącą częścią najnowszych filmów.

Czym mogę podać telefon innej osoby?

Zgodnie z naszym Regulaminem (https://www.elfi.pl/regulamin.html) podając cudzy numer telefonu deklarujesz, że masz prawo i zgodę adresata do jego wykorzystania. W przypadku osób niepełnoletnich musisz posiadać zgodę rodzica lub opiekuna dziecka przed przekazaniem w Serwisie Elfi takiego numeru telefonu. UWAGA: Zabronione jest posługiwanie się cudzym numerem telefonu bez zgody tej osoby.

Czy telefon zadzwoni za granicę?

Tak, Mikołaj zadzwoni w dowolne miejsce na świecie :-) Jeśli chcesz, żeby Mikołaj zadzwonił w innym języku niż polski, zrealizuj zakup wideo na odpowiedniej stronie językowej: - po angielsku: www.elfisanta.com (http://www.elfisanta.com) oraz www.elfisanta.uk (http://www.elfisanta.uk) - po niemiecku: www.elfisanta.de (http://www.elfisanta.de) - po włosku: www.elfisanta.it (http://www.elfisanta.it) - po francusku: www.elfisanta.fr (http://www.elfisanta.fr) - po portugalsku: www.elfisanta.com....

Czy można podać własne zalecenia (i inne treści)?

Na etapie personalizowania swojego wideo możesz wybrać następujące treści, które pojawią się w Telefonie od Mikołaja: - imię (będzie takie jakie wskażesz w wideo), - zalecenie, które wybierzesz z listy rozwijanej w części "Telefonu od Mikołaja", - pochwałę, którą wybierzesz z listy rozwijanej w części "Telefonu od Mikołaja", - zaznaczenie opcji "Czy dziecko napisało list do Mikołaja?" - wówczas Mikołaj wypowie dodatkowe treści podczas połączenia telefonicznego. UWAGA: W części "Telefon o...

Czy można osobno kupić Telefon od Mikołaja?

Niestety nie. Telefon od Mikołaja można zakupić jedynie w pakiecie z najnowszymi filmami.

Czy można edytować Telefon od Mikołaja po złożeniu zamówienia?

Tak, możesz edytować sam Telefon od Mikołaja tuż po opłaceniu zamówienia, nawet jeśli zakupione do niego wideo nadal się generuje.

Telefon od Mikołaja dla grupy dzieci

Możesz zamówić Telefon od Mikołaja dla 2, 3 lub "powyżej 3" dzieci. Aby to zrobić wybierz jedno z najnowszych wideo w wersji zbiorowej i zaznacz w nim właściwą opcję "dla 2 dzieci" lub "dla 3 dzieci" lub "powyżej 3 dzieci".

Czas dostawy Telefonu od Mikołaja

"Telefon od Mikołaja" jest generowany równocześnie z zakupionym wideo i będzie dostępny jako usługa telefoniczna w czasie dostawy wideo. Czas dostawy wideo: - Standard - 24 godziny - Express - 6 godzin - Super Express - 2 godziny

Czy można zamówić telefon do listu papierowego?

Nie można zamówić wyłącznie samego Telefonu do Mikołaja jako dodatek do listu papierowego. Telefon do Mikołaja można zakupić jedynie jako dodatek do najnowszych filmów.

Czy można pobrać lub zapisać Telefon od Mikołaja?

Nie można pobrać dodatku "Telefon od Mikołaja". Telefon jest usługą polegającą na połączeniu telefonicznym nagrania Mikołaja z numerem telefonu wskazanego adresata. Nie można pobrać ani zapisać takiego nagrania.

Jak edytować Telefon od Mikołaja?

Aby edytować dodatek ''Telefon od Mikołaja'' do najnowszych filmów, skorzystaj z poniższej instrukcji: 1. Wejdź na stronę Elfi (http://www.elfi.pl) 2. Zaloguj się w panelu Klienta (https://www.elfi.pl/konto.html) 3. Przy zamówieniu filmów "Świąteczna Kuchnia", ''List do Mikołaja'' lub "Fabryka Prezentów" kliknij ''Edytuj'' 4. Wybierz z listy nowe zalecenie i pochwałę 5. W polu ''Podaj numer na jaki Mikołaj ma zadzwonić'' usuń poprzedni numer i wpisz poprawny. Sprawdź również czy masz wy...

Ile kosztuje Telefon od Mikołaja?

Aktualną cenę Telefonu od Mikołaja znajdziesz tutaj: https://www.elfi.pl/cennik.html Uwaga: Telefon od Mikołaja nie jest odrębnym produktem i nie możesz zakupić go osobno. Możesz go nabyć jedynie w pakiecie z najnowszymi filmami.

Czy mogę zamówić jeden Telefon od Mikołaja dla dwójki dzieci?

Tak, możesz zamówić Telefon od Mikołaja dla 2, 3 lub powyżej 3 dzieci. Zrobisz to na etapie wybierania filmu wideo "Świąteczna Kuchnia", "List do Mikołaja" i "Fabryka Prezentów" poprzez zaznaczenie dla ilu osób ma być utworzone wideo.

Czym się różni Telefon od Mikołaja w wersji pojedynczej od wersji zbiorowej?

W wersji pojedynczej Mikołaj zadzwoni do dziecka i będzie się zwracał bezpośrednio do niego (w liczbie pojedynczej), np. "Kochany Adasiu". W wersji zbiorowej zależy to od liczby adresatów. Przy wyborze 2 lub 3 adresatów, Mikołaj wypowie przez telefon ich imiona. W przypadku opcji "powyżej 3 dzieci" Mikołaj zwróci się do adresatów słowami "Drogie dzieci".

Czym jest Telefon od Św. Mikołaja

Telefon od Mikołaja to nagrana spersonalizowana wiadomość głosowa o długości około 1,5min. Telefon od Mikołaja nie jest rozmową na żywo z Mikołajem ani oddzielnym produktem. Można go dodać jako uzupełnienie filmów "Świąteczna Kuchnia", ''List do Mikołaja'' lub "Fabryka Prezentów".

Czy mogę kupić sam telefon od Mikołaja?

Telefonu od Mikołaja nie można kupić jako oddzielnego produktu. Jest on dodatkiem, który możesz dodać do najnowszych wideo.

Jak działa telefon od Mikołaja?

Mikołaj zadzwoni tuż po odtworzeniu filmu online na stronie Elfi. Jeśli dodasz telefon do wideo, na końcu filmu pojawi się dodatkowa scena. Mikołaj zapowie w niej połączenie telefoniczne. Telefon nie uruchomi się gdy pobierzesz i odtworzysz film lokalnie. Aby Mikołaj zadzwonił po filmie musisz odtworzyć film bezpośrednio na stronie np. z linka w mailu lub ze swojego konta klikając przycisk ''Obejrzyj z Telefonem''. Dodatek ''Telefon od Mikołaja'' ma ważność do końca stycznia.

Czy telefon dostępny jest z każdym filmem?

Telefon od Mikołaja dostępny jest jako dodatek jedynie z najnowszymi filmami ("Świąteczna Kuchnia", "List do Mikołaja" i "Fabryka Prezentów").

Czy mogę zwrócić Telefon od Św. Mikołaja?

Tak, masz aż 180 dni na zwrot każdego z zakupionych produktów, w tym Telefonu od Mikołaja. W momencie uznania zwrotu Telefon od Mikołaja zostanie usunięty z Twojego Konta Klienta i stracisz dostęp do korzystania z usługi.