Moje konto i logowanie

Zakładanie Konta Klienta - nowe konto

Wejdź na stronę www.elfi.pl (http://www.elfi.pl) i kliknij w prawym górnym rogu napis Konto (Zaloguj) (https://www.elfi.pl/konto.html). Następnie kliknij napis "Nie masz konta? Zarejestruj się". W celu założenia konta uzupełnij dane i zaakceptuj Regulamin. UWAGA: Konto Klienta jest automatycznie zakładane wraz ze złożeniem pierwszego zamówienia.

Czy warto założyć konto na stronie Elfi?

Tak, zajmie Ci to tylko 2 minuty! Dzięki temu możesz: - samodzielnie edytować swoje wideo (po jego pierwszym wygenerowaniu), - edytować list (do momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie), - zyskasz dostęp do darmowej strefy Elfi, - zacząć śledzić na bieżąco status swojego zamówienia, - przy kolejnym zamówieniu nie będzie potrzebne podawanie wszystkich danych. UWAGA: Konto Klienta jest automatycznie zakładane wraz ze złożeniem Twojego pierwszego zamówienia.

Logowanie na Konto Klienta

Wejdź na stronę Elfi (http://www.elfi.pl) i w prawym górnym rogu kliknij "KONTO (Zaloguj) (https://www.elfi.pl/konto.html)". Login to podany przy składaniu zamówienia adres e-mail. Hasło przesyłamy Ci automatycznie zaraz po finalizacji zamówienia. Znajdziesz je w mailu potwierdzającym zamówienie.

Gdzie znajdę hasło do logowania?

Hasło jest przesyłane na Twój adres e-mail automatycznie po złożeniu zamówienia. Możesz je zmienić/odzyskać wchodząc na stronę Elfi (http://www.elfi.pl) klikając w górnym prawym rogu "KONTO (Zaloguj) (https://www.elfi.pl/konto.html)" i następnie "Nie pamiętam hasła".

Zmiana hasła do Konta Klienta

Po złożeniu zamówienia utworzyło się automatycznie Twoje Konto Klienta. Na wskazany w zamówieniu adres e-mail przesłaliśmy Twoje hasło. Jak zmienić otrzymane hasło: - Wejdź na stronę Elfi (http://www.elfi.pl). - Kliknij "KONTO (Zaloguj)" w prawym górnym rogu. - Zaloguj się hasłem, które otrzymałeś na swój adres e-maila. - Kliknij ponownie "KONTO (Zaloguj)". - Kliknij "Edytuj dane" i następnie "Zmień hasło". - Wpisz swoje hasło i naciśnij klawisz Enter na klawiaturze. Gotowe!...

Polityka Prywatności

Tu znajdziesz politykę prywatności strony Elfi: Kliknij tutaj (https://www.elfi.pl/polityka-prywatnosci.html)

Regulamin strony

Tu znajdziesz regulamin strony Elfi: Kliknij tutaj (https://www.elfi.pl/regulamin.html)

Moje dane osobowe

Twoje dane osobowe w naszym serwisie są szyfrowane. Nasza obsługa nie widzi dodawanych przez Ciebie zdjęć w wideo (chyba, że poprosisz nas o wgląd w zamówienie) oraz nie czyta treści zakupionych listów. Korekta jest możliwa jedyne na Twoją prośbę.

RODO

Nasza strona jest dostosowana do wymogów RODO. Twoje dane są w pełni bezpieczne. Możesz nimi zarządzać: dodawać, usuwać oraz edytować kiedykolwiek chcesz. Jeśli Twoje pytanie dotyczy bezpośrednio RODO, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: dpo@listymikolaja.pl (mailto:dpo@listymikolaja.pl) Więcej o ochronie Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności: Kliknij tutaj (https://www.elfi.pl/polityka-prywatnosci.html)

Wypisanie z Newslettera

Możesz usunąć swój adres e-mail z bazy subskrybentów naszego Newslettera na kilka sposobów: - na dole dowolnej wiadomości e-mail z naszego serwisu kliknij "Wypisz z Newslettera", - wejdź na swoje Konto Klienta i tam zmień to w ustawieniach konta, - napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego (https://www.elfi.pl/pomoc-wiadomosc.html). Powiadomimy Cię mailowo o usunięciu Twojego adresu e-mail z naszej bazy.

Usuwanie konta

Zaloguj się na swoje Konto Klienta (https://www.elfi.pl/konto.html), kliknij "Edytuj dane" (napis po lewej stronie na górze) i następnie guzik "Usuń konto". UWAGA: - Usuwając Konto Klienta tracisz dostęp do wszystkich zakupionych produktów. - Nie będzie już możliwości ich odzyskania. - Usuwając Konto Klienta usuwasz wszystkie swoje dane z naszego serwisu.